מועצה מקומית בית אל
 

 

תחרות "קרייה יפה ומקיימת בישראל יפה" 2016

צוות שופטים מטעם המועצה לישראל יפה הגיע לבית אל ביום רביעי, ט"ז בסיוון, 22.6, לשפוט בתחרות "קרייה יפה ומקיימת בישראל יפה" 2016.

השופטים שמעו סקירה רחבה על בית אל ועל הפעילויות המתבצעות ביישוב בנושא איכות הסביבה. כמו כן, ניתן להם הסבר מפורט על הפעילות הענפה המתבצעת בפינת החי, מפי טוביה ויקטור ויעל ניירה (בת השירות הלאומי במקום בעבר).

השופטים סיירו בכל רחבי היישוב וגם ביקרו באתר חלום יעקב ובמצפור, בבריכה ובפינת החי.

כמו כן, השופטים ביקרו בגן הילדים "אלונים" של הגננת עדנה דיאמנט וקיבלו ממנה הסבר על הפעילות המיוחדת אצלה בגן בשילוב בעלי חיים ומיחזור, ועל מבצעי הניקיון שילדי הגן עושים מידי יום שישי (מצ"ב תמונה). השופטים גם קיבלו חוברת ציורים שנעשתה על ידי ילדי גן אלונים לכבודם (מצ"ב החוברת - כקובץ). הדבר ריגש מאוד את צוות השופטים שעיינו בציורים ובמסרים העולים מהם. הם התרשמו מהרצינות של ילדי הגנים והגננות, והחינוך דווקא בגיל הגן לקיימות ולשימור הארץ היפה שלנו ובפרט של בית אל.

במקביל, נערך עם אותם השופטים שיפוט נוסף בתחרות "המקווה הנאה" של המועצה לישראל יפה. הוצג בפני השופטים המקווה המטופח של שכונת גבעת האולפנה. (פרטים נוספים על תחרות זו ניתן לקרוא בכתבה המפורטת של מחלקת דת).קבצים מצורפים
קובץ1:
מועצה מקומית בית-אל מיקוד 9063100  טלפון: 02-9700500  פקס': 02-6544746   betel@bet-el.muni.il